Znajdź nas na:

52. OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA MIKROBIOLOGICZNA „MIKROBIOLOGIA ŚRODOWISKOWA SZANSĄ DLA BIOTECHNOLOGII I ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU”

Data rozpoczęcia 2018-06-12 52. OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA MIKROBIOLOGICZNA „MIKROBIOLOGIA ŚRODOWISKOWA SZANSĄ DLA BIOTECHNOLOGII I ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU”
Data zakończenia 2018-06-15
Organizator Katedry Biochemii i Mikrobiologii Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
Miejsce Katowice-Ustroń
Branże Biotechnologia
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar

Serdecznie zapraszamy do udziału w 52. Ogólnopolskiej Konferencji Mikrobiologicznej „Mikrobiologia środowiskowa szansą dla biotechnologii i zrównoważonego rozwoju”, która odbędzie się w dniach 12-15 czerwca 2018 w Ustroniu, organizowanej przez Katedry Biochemii i Mikrobiologii Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Konferencja skupiać się będzie wokół takich zagadnień jak: zastosowanie mikroorganizmów w biodegradacji ksenobiotyków, wpływ antropopresji na bioróżnorodność mikroorganizmów, podstawy molekularne mikrobiologicznej transformacji zanieczyszczeń, mikroorganizmy w promowaniu wzrostu roślin i fitoremediacji oraz mikroorganizmy jako bioindykatory. Celem konferencji jest stworzenie przyjaznego forum do przedstawienia problemów badawczych i osiągnięć naukowych, wymiany doświadczeń, poglądów, a także dyskusji.

Pasaż laboratoryjny

events

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem