Znajdź nas na:

Cardiology Innovations Days

Data rozpoczęcia 2018-06-07 Cardiology Innovations Days
Data zakończenia 2018-06-08
Organizator Grupa casusBTL Sp. z o.o.
Miejsce Wrocław
Branże Biotechnologia
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar

W dniach 7-8 czerwca br. we Wrocławiu odbędzie się międzynarodowa konferencja Kardiologia na początku XXI wieku – potrzeba innowacyjnych rozwiązań w Polsce i innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, w trakcie której zostaną poruszone m.in. następujące problemy:

* Szanse na rozwój biotechnologii w Polsce;

* Polskie produkty innowacyjne – potencjał, bariery i szanse dla współczesnej kardiologii;

* Zastosowanie telemedycyny w opiece nad chorym z niewydolnością serca – potrzeba wzorcowych zmian;

* Spersonalizowany e-coaching szansą dla pacjentów z niewydolnością serca i ich bliskich;

* Obrazowanie hybrydowe w kardiologii: modny gadżet czy obiecujące narzędzie?;

* Cath Lab przyszłości: Obrazowanie i fizjologia;

* Nowe technologie w elektroterapii.

Zaproszenie wystąpień przyjęli naukowcy i światowej klasy eksperci w dziedzinie kardiologii o ogromnej renomie w świecie medycyny, wśród nich m.in. prof. Stefan Anker (Niemcy), prof. Friedrich Koehler (Niemcy), prof. Giuseppe Rosano (Włochy), Lider Merytoryczny projektu – prof. Piotr Ponikowski. Panele poprowadzą polscy eksperci, a wśród nich: prof. Waldemar Banasiak, prof. Zbigniew Kalarus, prof. Piotr Lipiec, Prof. Piotr Jankowski, prof. Janina Stępińska, prof. Adam Witkowski. Uczestnikami paneli będą również przedstawiciele środowiska technologicznego, ośrodków naukowych i badawczych oraz instytucji rządowych, odpowiedzialnych za kreowanie polityki zdrowotnej, edukację i rozwój naszego kraju.

Konferencję poprzedzi Cardiology Innovations Hackathon – 48-godzinny wyścig kreowania rozwiązań IT dla pacjentów i lekarzy, który odbędzie się w dniach: 5-7 czerwca.

7 czerwca zostaną zorganizowane warsztaty dla strat-upów. Ich celem jest wyszkolenie przyszłych liderów biznesu w kreowaniu efektywnej strategii wdrożenia konceptów, by budować bardziej wydajny system opieki nad pacjentem.

Odbywająca się w dniach 7-8 czerwca międzynarodowa konferencja w ramach wydarzenia Cardiology Innovations Days 2018 to wyjątkowa okazja, by porozmawiać o innowacjach w gronie europejskich ekspertów. Zapraszamy wszystkich lekarzy zainteresowanych wykorzystaniem narzędzi w codziennej praktyce lekarskiej, inżynierów, biotechnologów, naukowców i partnerów branżowych, którzy będą mogli przedstawić własne osiągnięcia, a także poznać realne potrzeby i oczekiwania lekarzy praktyków.

Szczegółowe informacje: http://cardiologyinnovations.com/

Pasaż laboratoryjny

events

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem