Znajdź nas na:

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Metody chromatograficzne w nauce, przemyśle i medycynie

Data rozpoczęcia 2018-06-08 III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Metody chromatograficzne w nauce, przemyśle i medycynie
Data zakończenia 2018-06-08
Organizator Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL
Miejsce Lublin
Branże Biotechnologia
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL zaprasza do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Metody chromatograficzne w nauce, przemyśle i medycynie, która odbędzie się 8 czerwca 2018 r. w Instytucie Biotechnologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Celem wydarzenia jest próba pokazania wszechstronnego wykorzystania metod chromatograficznych w różnych dziedzinach życia i nauki. Metody rozdziału chromatograficznego znajdują szerokie zastosowanie zarówno w biotechnologii, chemii, medycynie, farmacji, jak i ochronie środowiska.

Zaproszenie na Konferencje adresujemy do studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych, pasjonatów tematu oraz osób wykorzystujących techniki chromatograficzne w swojej pracy zawodowej.

W składzie Komitetu Naukowego znajdują się:

* Prof. dr hab. Ryszard Szyszka - Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II;

* Dr Anna Borówka - Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II;

* Dr Ludomir Kwietniewski - Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II;

* Dr Anna Pytlak - Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II;

* Dr n. med. Ewa Rojczyk - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach;

* Dr Mirosław Słowakiewicz - Uniwersytet Warszawski;

* Dr inż. Anna Walkiewicz - Instytut Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchania wykładów zaproszonych Gości i innych Uczestników wydarzenia, a ponadto wygłoszenia własnego wystąpienia ustnego, prezentacji posteru naukowego oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.

Rejestracja jest otwarta do 14 maja 2018 r. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej Konferencji.

Serdecznie zapraszamy!
Komitet Organizacyjny Konferencji

 

Pasaż laboratoryjny

events

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem