Znajdź nas na:

IX Sesja Magistrantów i Doktorantów Łódzkiego Środowiska Chemików

Data rozpoczęcia 2018-06-21 IX Sesja Magistrantów i Doktorantów Łódzkiego Środowiska Chemików
Data zakończenia 2018-06-21
Organizator Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej
Miejsce Łódź
Branże Biotechnologia
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar

Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej zaprasza na IX Sesję Magistrantów i Doktorantów Łódzkiego Środowiska Chemików pod patronem JM Rektora PŁ, prof. dr hab. inż. Sławomira Wiaka. Sesja odbędzie 21 czerwca 2018 r. przy Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności (Łódź, ul. Wólczańska 171/173).

Sesja ta stanowi przegląd osiągnięć naukowych oraz forum wymiany doświadczeń przedstawicieli szkół wyższych i jednostek naukowych zajmujących się problematyką chemiczną na terenie Łodzi. Spotkania te corocznie gromadzą kilkuset studentów i doktorantów oraz ich promotorów. Sesja odbywa się cyklicznie w czerwcu każdego roku i organizowana jest rotacyjnie przez różne wydziały związane z chemią.

Podczas tego spotkania naukowego studenci kierunków chemicznych będą mieli możliwość prezentowania, w formie plakatów rezultaty swoich badań. Sesji będą towarzyszyć również wykłady doktorantów związane z ich pracą naukową.

Rejestracja trwa do 26 maja 2018 r. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

Komitet Organizacyjny Konferencji

Pasaż laboratoryjny

events

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem