Znajdź nas na:

Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej

Data rozpoczęcia 2018-05-08 Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej
Data zakończenia 2018-05-08
Organizator EPS Media
Miejsce Warszawa
Branże Kosmetologia
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar

VIII Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej: kolejna edycja znowu zapowiada się rekordowa

8 maja br. odbędzie się ósma edycja Międzynarodowej Konferencji Przemysłu Chemii Gospodarczej (Warszawa, Puławska Residence Hotel). Wydarzenie organizuje EPS Media, wydawca czasopisma „Chemia i Biznes” i „Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej”. Liczba uczestników wydarzenia to już ponad 150 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 kwietnia br.

Sponsorem Głównym wydarzenia jest firma Novacarb, Sponsorem Strategicznym spółka Omya Sp. z o.o. Sponsorami są: Brenntag Polska Sp. z o.o., CHT Germany GmbH Sp. z o.o. Przedstawicielstwo w Polsce, LUM GmbH, PCC Exol SA. 

Patronem Merytorycznym został Euromonitor International, a Patronem Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego. Współpracownikami medialnymi wydarzenia zostały: Biotechnologia.pl i czasopisma "Przemysł Chemiczny" oraz "Ważenie Dozowanie Pakowanie".

Podczas konferencji na swoich stoiskach, informując o ofercie firmy i możliwościach współpracy, będą obecni przedstawiciele firm sponsorskich i partnerskich, jak również firm: IKA Poland sp. z o.o. i GP Strategies Poland sp. z o.o.

Konferencja będzie miała postać czterech paneli z zakresu: legislacji, zrównoważonych rozwiązań, wielofunkcyjnych i innowacyjnych rozwiązań, a także innowacyjnych technologii i metod. Ich autorami będą przedstawiciele największych firm branżowych oraz podmiotów wspierających przemysł chemii gospodarczej w Polsce. 

W trakcie spotkania z prezentacjami wystąpią przedstawiciele takich firm i instytucji, jak: AkzoNobel Surface Chemistry, Ashland, BASF Italia, BYK-Chemie, CFF, CHT Germany, CTAdvisors - chemical technical advisors, Domański Zakrzewski Palinka, Evonik Industries, Libra Speciality Chemicals, LUM, Omya International, Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, Schülke & Mayr, SGS Institut Fresenius, THETA Doradztwo Techniczne oraz TÜV SÜD Polska.

Zapraszamy do udziału.

Pasaż laboratoryjny

events

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem