Znajdź nas na:

MSB „Symbioza”

Data rozpoczęcia 2018-05-11 MSB „Symbioza”
Data zakończenia 2018-05-13
Organizator Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza”
Miejsce Warszawa
Branże Biotechnologia
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar

Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza” już po raz siódmy zachęca do wzięcia udziału w Międzyuczelnianym Sympozjum Biotechnologicznym „Symbioza”.

Kiedy: 11-13 maja 2018

Gdzie: Wydział Biologii, Uniwersytet Warszawski

Dla kogo: studentów I, II i III stopnia studiów w ramach uczestnictwa aktywnego oraz wszystkich pasjonatów nauk z dziedziny bio w roli biernych uczestników.

O MSB „Symbioza”: Tegoroczna edycja jest szczególna, po raz pierwszy w nowej odsłonie, całkowicie w języku angielskim. Sympozjum jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich osiągnieć naukowych, poznania ciekawych ludzi a także daje możliwość wzięcia udziału w wykładach prowadzonych przez naukowców z cenionych ośrodków naukowych na całym świecie m.in.:

* dr Annę Burdzińska, WUM;

* prof. Andrew deMello, ETH Zurich, Szwajcaria;

* dr Stefano Ferrari University of Zurich, Szwajcaria;

* dr Donato Giovannelli The Earth-Life Science Institute, Tokyo & Rutgers University, USA;

* dr Balca Mardin BioMed X Innovation Center, Niemcy;

* prof. Ezio Ricca University of Naples Federico II, Włochy;

* prof. Urszula Wojda, Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN.

Przygotowania trwają, zgłoszenia można wysyłać do 2 marca 2018 do godz. 23:59, za najlepsze prezentacje i postery przewidziane są cenne nagrody. Plan konferencji dostępny jest na stronie www sympozjum, a więcej szczegółów można znaleźć na portalach społecznościowych (https://www.facebook.com/msbsymbioza/ oraz https://www.instagram.com/wsbsymbioza/).

Pasaż laboratoryjny

events

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem