Znajdź nas na:

Nowoczesne laboratorium w ochronie środowiska

Data rozpoczęcia 2018-06-12 Nowoczesne laboratorium w ochronie środowiska
Data zakończenia 2018-06-14
Organizator ABRYS Sp. z o.o.
Miejsce Toruń
Branże Biotechnologia
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar

Zapraszamy do udziału w Konferencji "Nowoczesne laboratorium w ochronie środowiska" w Toruniu. Będzie to spotkanie specjalistów z branży laboratoryjnej, na którym:

- poznamy sytuację prawną działania laboratoriów w Polsce, w tym nowelizację normy ISO/IEC 17025:2017 oraz zmiany w prawie wodnym,

- zaprezentujemy najnowsze techniki i metody badawcze,

- pokażemy jak uczynić laboratoria dochodowym elementem przedsiębiorstw,

- omówimy aspekty ekonomiczne funkcjonowania laboratorium.

To wszystko na przykładach nowoczesnych laboratoriów przedstawionych przez ekspertów z branży ochrony środowiska. Konferencja posłuży wymianie doświadczeń nt. wyposażenia, nowych technologii oraz radzenia sobie z problemami laboratoriów. 

Wydarzenie skierowane jest do kierowników i pracowników laboratoriów, analityków, Miejskich Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji, Zakładów Zagospodarowania Odpadów, reprezentantów środowiska naukowego, specjalistów ds. jakości wody i osadów ściekowych.

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia. 

Serdecznie zapraszamy.

Pasaż laboratoryjny

events

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem