Znajdź nas na:

VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Wejrzenie w Nowotworzenie

Data rozpoczęcia 2018-05-11 VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Wejrzenie w Nowotworzenie
Data zakończenia 2018-05-11
Organizator Koło Naukowe Genetyki Nowotworów
Miejsce Lublin
Branże Biotechnologia
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar

Studenckie Koło Naukowe Genetyki Nowotworów, działające przy Zakładzie Genetyki Nowotworów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie serdecznie zaprasza do udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej – „Wejrzenie w Nowotworzenie”.

Konferencja skierowana jest dla studentów i doktorantów kierunków medycznych, biologicznych i nauk pokrewnych. Uczestnicy mają możliwość do zaprezentowania wyników swoich badań lub zreferować wybrane zagadnienia w formie plakatu lub prezentacji ustnej. Kwalifikowane są zarówno prace badawcze, jak i przeglądowe.

Celem konferencji jest przybliżenie uczestnikom mechanizmów molekularnych odpowiedzialnych za powstawanie chorób nowotworowych, jak również prezentacja postępów w ich diagnostyce i leczeniu.

Dla autorów trzech najlepszych plakatów oraz trzech najlepszych wystąpień ustnych przewidywane są atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do odwiedzenia fanpage oraz do dołączenia do wydarzenia na facebooku.

Zapraszamy serdecznie do rejestracji i udziału w konferencji.

Wydarzenie odbędzie się 11 maja 2018 roku w Lublinie, w Auli Auditorium Maximum, Collegium Novum Uniwersytetu Medycznego, Al. Racławickie 1.

Rejestracja trwa do 8 kwietnia 2018 r.

Pasaż laboratoryjny

events

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem