Znajdź nas na:

Wielkopolskie Dni Badań Klinicznych i Naukowych - w kierunku innowacji

Data rozpoczęcia 2018-05-08 Wielkopolskie Dni Badań Klinicznych i Naukowych - w kierunku innowacji
Data zakończenia 2018-05-08
Organizator Podyplomowe Studium Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Miejsce Poznań
Branże Biotechnologia
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w  tegorocznej konferencji "Wielkopolskie Dni Badań Klinicznych i Naukowych - w kierunku innowacji", która odbędzie się w Poznaniu w dniu 08 maja 2018 roku.

Celem spotkania jest integracja środowisk badaczy, szpitali, ośrodków badań klinicznych, firm CRO, sponsorów oraz osób zainteresowanych realizacją badań klinicznych w Wielkopolsce.

Konferencja poruszać będzie tematykę nowoczesnych technologii medycznych, które stanowią jeden z obszarów inteligentnych specjalizacji Wielkopolski. Przewodnim motywem spotkania będzie efektywna współpraca nauki z przemysłem, która jest dźwignią podnoszącą konkurencyjność naszego regionu. 

W programie przewidujemy następujące sesje tematyczne:
 

1) Hot topic w badaniach klinicznych (trendy w badaniach klinicznych - spojrzenie klinicystów, e-feasibility study, strategie firm CRO współpracy z ośrodkami badawczymi)

2) Rola ośrodków akademickich w procesie badawczo-rozwojowym produktów leczniczych i wyrobów medycznych

3) Innowacyjność w sektorze medycznym w Polsce - od pomysłu do produktu


Do zobaczenia w Poznaniu

Pasaż laboratoryjny

events

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem