Znajdź nas na:

Zlot Absolwentów TOP 500 Innovators 2018

Data rozpoczęcia 2018-05-17 Zlot Absolwentów TOP 500 Innovators 2018
Data zakończenia 2018-05-18
Organizator Stowarzyszenie TOP 500 Innovators
Miejsce Łódź
Branże Biotechnologia
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar

Światowe innowacje, międzynarodowi eksperci, praktyczne warsztaty na VII Zlocie Stowarzyszenia TOP 500 Innnovators w Łodzi. Zlot Absolwentów TOP 500 Innovators 2018 zbliża się wielkimi krokami! VII edycja tej niepowtarzalnej konferencji naukowo-biznesowej odbędzie się w dniach 17-18 maja w Zatoce Sportu na al. Politechniki 10. Wydarzenie co roku przyciąga wiele osób pracujących w branży oraz studentów, którzy w niepowtarzalnej atmosferze, dzielą się z wiedzą przekazywaną w atrakcyjny sposób.

VII Zlot Absolwentów TOP 500 Innovators to dwudniowa konferencja związana z nowymi technologiami oraz innowacjami w biznesie. Konferencja powstała dzięki współpracy Stowarzyszenia TOP 500 Innovators i Politechniki Łódzkiej.

Wydarzenie poświęcone jest współpracy pomiędzy przedstawicielami środowisk naukowych i przedstawicieli centrów transferu technologii w Polsce, którzy wykorzystują doświadczenie zdobyte na najlepszych uczelniach na świecie.

Już po raz siódmy naukowcy, technolodzy i przedsiębiorcy, którzy rozwijają swoje firmy oparte na badaniach oraz biznesmeni chcący usprawniać swoje działy badawczo-rozwojowe, będą dyskutować o wdrażaniu w życie codziennie nowych technologii, budowaniu relacji pomiędzy nauką a biznesem, a także wzmacnianiu swoich kompetencji w obszarze zarządzania i skutecznej komercjalizacji innowacji. Dla członków Stowarzyszenia będzie to świetna okazja do przedstawienia swoich osiągnięć oraz nawiązania kontaktów z przedsiębiorcami, wykorzystującymi innowacyjne rozwiązania technologiczne w swoich firmach.

W tym roku na VII Zlocie Absolwentów TOP 500 Innovators pojawi się około 200 gości, będą oni mogli wziąć udziału wykładach i panelach dyskusyjnych, które poprowadzą:
- professor Alan Barrell,
- Nicholas Coutts,
- Katarzyna Walczyk-Matuszyk,
- Jakub Michalski,
- Hugh A. Ilyine,
- Marek Tyl,
- Daniel Maksym,
- Bartosz Sokoliński,
- przedstawiciel Oxentia,
- przedstawiciel MniSW.

Dodatkowo uczestnicy Zlotu będą mogli wziąć udział w warsztatach, które odbędą się drugiego dnia wydarzenia. Zostaną one poprowadzone przez specjalistów, zajmujących się omawianą tematyką na konferencji, co gwarantuje , że przekazywana przez nich wiedza będzie aktualna i rzetelna.

Pasaż laboratoryjny

events

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem