Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

17th International Symposium on Integrative Bioinformatics (IB2023)
Data rozpoczęcia:
2023-09-06
Data zakończenia:
2023-09-08
Organizator:
Centrum Nauk o Życiu i Biotechnologii
Miejsce
Wrocław

 

Zagadnienia poświęcone metodom obliczeniowym w neuronaukach będą doskonałym wprowadzeniem do wydarzenia, które rozpocznie się już 6 września, części wspólnej z konferencją PORT for Health: Neuroscience.

 

17th International Symposium on Integrative Bioinformatics (IB2023) podejmuje tematy znajdujące się na styku informatyki i nauk przyrodniczych, takie jak: eksploracja danych biomedycznych, obliczeniowa biologia syntetyczna i systemowa, wizualizacja danych i wizualizacja biologiczna oraz systemy zarządzania informacją laboratoryjną.

 

Wykłady plenarne wygłoszą: prof. dr Tim Beißbarth (Universitätsmedizin Göttingen), prof. Janusz Bujnicki (Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie), dr Keywan Hassani-Pak (Rothamsted Research, Harpender, Wielka Brytania) i prof. dr Anna Matuszyńska (Computational Life Science Department of Biology, RWTH Aachen University, Niemcy).

 

International Symposium on Integrative Bioinformatics ma cykliczny, międzynarodowy charakter. W tym roku odbędzie się w Łukasiewicz – PORT we Wrocławiu w dniach 6-8 września. Poprzednie edycje konferencji gościły m.in. w Paryżu (Francja), Cambridge (Wielka Brytania), Gandawie (Belgia), Newcastle (USA) czy Hangzhou (Chiny). Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajduje się na stronie. Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej. Rejestracja trwa.

Newsletter