Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

5th Symposium on Biotransformations for Pharmaceutical and Cosmetic Industry
Data rozpoczęcia:
2022-06-13
Data zakończenia:
2022-06-15
Organizator:
Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach
Miejsce
Jura Krakowsko-Częstochowska

 

Kontynuując tradycję międzynarodowych spotkań w ramach Symposium on Biotransformations for Pharmaceutical and Cosmetic Industry, mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w piątej już edycji tego wydarzenia. Konferencja odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2022 r., na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Konferencja jest doskonałą okazją do spotkania przedstawicieli środowisk akademickich, instytucji naukowych i przemysłu oraz omówienia najnowszych trendów w procesach biotransformacji, a także perspektyw na przyszłość w tej dziedzinie. Dyskusja obejmie wiele aspektów biotransformacji w różnych branżach, w tym w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, chemicznym i spożywczym. W tym roku planujemy również poruszyć temat zanieczyszczenia środowiska naturalnego farmaceutykami i ich metabolitami. Ponieważ biotransformacje doskonale wpisują się w strategię zrównoważonego rozwoju i zielonej chemii, mamy nadzieję, że nauka spotka się z przemysłem i powstanie wiele nowych płaszczyzn współpracy oraz długotrwałych kontaktów.

Zapraszamy doświadczonych naukowców, ale również doktorantów i studentów zajmujących się szeroko pojętymi biotransformacjami dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego i chemicznego. Swój udział zapowiedzieli nie tylko wybitni specjaliści z dziedziny biotransformacji z wiodących ośrodków w kraju i za granicą, ale także przedstawiciele przemysłu chemicznego oraz biotechnologicznego.

 

Najważniejsze informacje:

* konferencja będzie prowadzona w języku angielskim;

* termin zapisów na konferencję: do 15 maja 2022 r.;

* termin zgłaszania abstraktów wystąpień i posterów: do 15 maja 2022 r.;

* termin płatności: do 15 maja 2022 r.;

* ostateczna decyzja Komitetu Naukowego w sprawie akceptacji wystąpień: do 15 maja 2022 r.

Newsletter