Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Akademickie Targi Pracy
Data rozpoczęcia:
2021-04-21
Data zakończenia:
2021-04-21
Organizator:
Politechnika Łódzka, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Urząd Miasta Łodzi, ESN-EYE, KN ZZL „Experience" , Stowarzyszenie Studentów BEST PŁ, Młoda Farmacja
Miejsce
online

Akademickie Targi Pracy – po raz szesnasty!

W tym roku wyjątkowa zdalna edycja Akademickich Targów Pracy odbędzie się 21 kwietnia 2021 r. Zadbaliśmy o platformę, która stanie się przestrzenią do odwiedzin dla studentów oraz absolwentów poszukujących ofert pracy, praktyk i staży. Daje ona również możliwość aplikowania na setki stanowisk do kilkudziesięciu topowych firm z regionu łódzkiego i nie tylko.

Akademickie Targi Pracy to także sposobność do poznania oczekiwań, jakie stawiane są przed osobami chcącymi postawić pierwsze kroki na rynku pracy. Różnorodność firm biorących udział w targach sprawia, że każdy odwiedzający będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Wśród wystawców znajdziemy przedsiębiorców z branży informatycznej, farmaceutycznej, logistycznej i innych odpowiadających wydziałom Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wystawcy będą obecni na tym wydarzeniu, aby poznać młode, ambitne osoby i zaprosić je do współpracy. ATP to również doskonałą okazja do wzmocnienia wizerunku pracodawcy w środowisku studenckim.

To jednak nie wszystko. W Strefie Doradczej na studentów i absolwentów czekać będą eksperci, którzy swoim fachowym okiem ocenią przygotowane przez żaków CV i listy motywacyjne. Wszystko po to, by pomóc studentom zainteresować swoją osobą pracodawców oraz zwiększyć ich szansę na rynku pracy.

Dzięki naszemu wydarzeniu wielu pracodawców znalazło już świetnych pracowników, natomiast studenci i absolwenci łódzkich uczelni znaleźli idealną pracę pozwalającą na ich dalszy rozwój.

Jeśli chcesz dołączyć do grona spełnionych zawodowo pracowników zaloguj się na naszą platformę targową i skorzystaj z bezpłatnej oferty, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie.

Czekamy na Ciebie!

Newsletter