Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

EU-MED Summit 2019
Data rozpoczęcia:
2019-09-24
Data zakończenia:
2019-09-25
Organizator:
Kenes
Miejsce
Łódź
Link do strony

Inauguracyjny EU-MED Summit 2019 organizowany we współpracy z miastem Łódź będzie napędzał innowacje i wprowadzi nowe możliwości do ekosystemu ochrony zdrowia

 

Polska jest rozwijającym się, aktywnym miejscem dla firm farmaceutycznych i start-upów biotechnologicznych. EU-MED Summit dąży do wspierania rozwoju innowacji w służbie zdrowia poprzez stymulowanie współpracy, możliwości biznesowych, inwestycji i wiedzy.

EU-MED Summit oczekuje międzynarodowej publiczności złożonej z pracowników służby zdrowia, badaczy, inwestorów, przedsiębiorców, entuzjastów i decydentów, którzy chętnie dzielą się i zdobywają wiedzę na temat najnowszych badań i innowacji w opiece zdrowotnej oraz naukach przyrodniczych. Tematy będą obejmować przyszłość opieki zdrowotnej, wyzwania i możliwości w medycynie cyfrowej, ochronę danych wrażliwych, skuteczne sposoby finansowania start-upów, roboty w służbie zdrowia, oferty rządowe w celu wsparcia innowacji, marihuanę medyczną jako nowego gracza na rynku, marketing i branding dla start-upów itd.

– Rozwój technologii medycznych w ostatnich latach przeszedł przez kolejny skok kwantowy… EU-MED Summit wykorzysta całą polską infrastrukturę i aktywa ludzkie oraz pomoże w przeniesieniu Polski do centrum globalnego ekosystemu Biomed − powiedział Tamir Pardo, prezes Shizim Group, były dyrektor wydziału Israeli Mossad i EU-MED Summit.

Program EU-MED Summit zaprezentuje coś dla każdego gracza i interesariuszy w ekosystemie ochrony zdrowia. Jego dynamiczny format spotkania będzie obejmować duże możliwości nawiązywania kontaktów i B2B dla delegatów.

Aby zobaczyć program i uzyskać więcej informacji na temat szczytu, odwiedź stronę wydarzenia i bądź na bieżąco, śledząc EU-MED Summit w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Linkedin oraz Twitter.
 

Bringing the Healthcare Ecosystem to Life

Newsletter