Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

EUROBIOTECH Online 2021
Data rozpoczęcia:
2021-06-16
Data zakończenia:
2021-06-16
Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z.o.o. wspólnie z komitetem Biotechnologii PAN
Miejsce
online

W dniu 16 czerwca 2021 r. odbędzie pierwsza konferencja Eurobiotech Online, która jest wydarzeniem towarzyszącym 8th Central European Congress of Life Sciences Eurobiotech.

Konferencja Eurobiotech Online organizowana jest przez firmę Targi w Krakowie we współpracy z Komitetem Biotechnologii Polskiej Akademii Nauk. Jest to wydarzenie towarzyszące 8. Konferencji Eurobiotech. Podczas czerwcowego wydarzenia grono wybitnych naukowców z całego świata

Tematami przewodnimi nadchodzącej edycji Kongresu będą:

* terapie genetyczne i komórkowe,

* terapie oparte na hematopoetyce i komórkach odpornościowych,

* nowe wyzwania, możliwości, nadzieje i nadzieje.

Wykłady plenarne podczas Konferencji Online zgodzili się wygłosić:

* Yla-Herttuala – Kuopio,

* Giulio Cossu – Manchester,

* Alicja Józkowicz – Kraków,

* Markus Ruegg – Basel,

* Piotr Trzonkowski – Gdańsk.

Podczas czerwcowego spotkania grono wybitnych badaczy z całego świata przygotuje ekskluzywne prezentacje. Aby stworzyć warunki poznania i transferu wiedzy, na spotkaniu nie tylko wystąpią główni prelegenci, ale również zostanie organizowana sesja plakatowa online. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich abstraktów w formie plakatu.

Zapewniona zostanie możliwość dyskusji na tematy poruszone podczas wystąpień, które z pewnością doprowadzą one do wymiany cennych spostrzeżeń. Unikalne grono wybitnych badaczy z całego świata pozwoli na stworzenie niepowtarzalnej konferencji online oraz pozwoli na nawiązanie cennych kontaktów.

Konferencja EUROBIOTECH Online będzie wspaniałym wstępem do dalszej wymiany wiedzy i poszerzania naukowych horyzontów. Rejestracja na wydarzenie już trwa.

Newsletter