Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

IMPLANTY 2024
Data rozpoczęcia:
2024-05-22
Data zakończenia:
2024-05-24
Organizator:
Związek Uczelni im. Daniela Fahrenheita, Koło Naukowe „Materiały w Medycynie”
Miejsce
Sopot

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w VI edycji Konferencji Naukowej „IMPLANTY 2024” pod hasłem „Interdyscyplinarność w tworzeniu biomateriałów”, która odbędzie się w dniach 22-24 maja 2024 r. w Centrum Szkoleniowym Politechniki Gdańskiej „EUREKA” w Sopocie. To wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane przez Związek Uczelni im. Daniela Fahrenheita oraz Koło Naukowe „Materiały w Medycynie”, skupi na sobie ekspertów z różnych dziedzin nauki i przemysłu, łącząc wiedzę z zakresu inżynierii biomateriałów, medycyny i technologii.

Komitet Naukowy będzie się składał z wybitnych specjalistów i naukowców z czołowych polskich uczelni i instytutów, na czele którego stanie prof. dr hab. Sylwia Rodziewicz-Motowidło z Uniwersytetu Gdańskiego. Zagwarantuje on wysoki poziom merytoryczny dyskusji, a różnorodne doświadczenia i specjalizacje ekspertów – interdyscyplinarne podejście do tematyki konferencji.

Konferencja „IMPLANTY 2024” to platforma dla naukowców, lekarzy, inżynierów oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie biomateriałów. Uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w ortopedii, kardiochirurgii, inżynierii tkankowej, inżynierii twarzowo-szczękowej i stomatologicznej, biomechaniki oraz zastosowaniach nowoczesnej aparatury medycznej. Sesje plenarne, wykłady i warsztaty prowadzone przez uznanych ekspertów umożliwią wymianę wiedzy i doświadczeń, a także będą okazją do prezentacji badań i projektów.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które stanowi nie tylko okazję do wymiany naukowych doświadczeń, ale także miejsce do nawiązania wartościowych kontaktów i współpracy między uczelniami, instytutami badawczymi i przemysłem. Szczegółowe informacje dotyczące programu konferencji, rejestracji i zakwaterowania znajdują się na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Czekamy na Państwa w Sopocie, aby wspólnie kształtować przyszłość biomateriałów!

Newsletter