Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

V Kongres BIO
Data rozpoczęcia:
2023-09-13
Data zakończenia:
2023-09-16
Organizator:
Polskie Towarzystwo Biochemiczne
Miejsce
Szczecin

Szanowni Państwo,

w imieniu Oddziału Szczecińskiego Polskiego Towarzystwa Biochemicznego mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich interesujących się biochemią, biologią komórki, fizjologią, biologią molekularną, biotechnologią i biomedycyną do udziału w V Kongresie BIO, który odbędzie się w dniach 13-16 września 2023 r. w Szczecinie, stolicy Pomorza Zachodniego. Miejscem Kongresu będzie Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Krakowska 71-79).

Do udziału w Kongresie zapraszamy członków i miłośników Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, Polskiego Towarzystwa Biologii Komórki, Polskiego Towarzystwa Biofizycznego, Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej, Polskiego Towarzystwa Cytometrii oraz Polskiego Towarzystwa Mykologicznego.

Biorąc pod uwagę ogromne zróżnicowanie zainteresowań środowiska naukowego zajmującego się badaniami z zakresu Life Sciences, chcemy zaproponować Państwu możliwie jak najszersze spektrum tematyczne w nadziei, że usatysfakcjonujemy wszystkich pragnących zaprezentować efekty swojej pracy badawczej. Chcielibyśmy aby V Kongres BIO stał się nie tylko okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć naukowych, ale także doskonałym forum wymiany myśli i doświadczeń.

Oczekując Państwa w Szczecinie, zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej

W imieniu Komitetu Organizacyjnego V Kongresu BIO2023 prof. dr hab. Barbara Dołęgowska

WAŻNE DATY:

Nadsyłanie streszczeń: od 15 kwietnia 2023 r. do 30 czerwca 2023 r.

Kwalifikacja streszczeń: 15 lipca 2023 r.

Wczesna rejestracja: do 30 czerwca 2023 r.

Późna rejestracja: do 31 sierpnia 2023 r.

Newsletter