Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja

Ogólnopolska Konferencja „Medyczne Targi Wiedzy”
Data rozpoczęcia:
2023-12-01
Data zakończenia:
2023-12-02
Organizator:
Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz Fundacja „Manuskrypt”
Miejsce
Kraków

Mamy przyjemność ogłosić, że w dniach 1-2 grudnia 2023 r. w Krakowie odbędzie się  IV edycja Ogólnopolskiej Konferencji  „Medyczne Targi Wiedzy”. Spotkanie to zgromadziło w poprzednich latach ponad 600 studentów reprezentujących wszystkie kierunki medyczne. Motywem przewodnim Konferencji jest interdyscyplinarność w medycynie, a do udziału zapraszamy zarówno studentów, jak i doktorantów. Uczestnictwo aktywne i bierne w wydarzeniu jest w pełni bezpłatne. Konferencja organizowana jest przez Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz Fundację „Manuskrypt”.

W ramach wydarzenia odbędzie się 14 sesji naukowych w następujących kategoriach: lekarski internistyczny, lekarski zabiegowy, case report, ortopedia i fizjoterapia, nauki przedkliniczne, farmacja, stomatologia, pielęgniarstwo i położnictwo, humanistyka medyczna, zarządzanie w ochronie zdrowia, dietetyka, nowoczesne technologie w medycynie, sesja doktorancka oraz anglojęzyczna. W każdej sesji wyłonionych zostanie po dwóch zwycięzców, którzy otrzymają nagrody o wartości 500 zł za pierwsze miejsce i 300 zł za drugie miejsce, natomiast podczas sesji prac zwycięskich dla pierwszych trzech miejsc przewidziano nagrody o wartości 1500 zł, 1000 zł i 500 zł.

Pierwszy dzień zostanie zwieńczony oficjalną inauguracją, uroczystym bankietem oraz wieczorem poetyckim. Drugiego dnia odbędą się warsztaty praktyczne z zakresu kardiochirurgii, elektrokardiografii, ultrasonografii, mikrochirurgii, szycia chirurgicznego, fizjoterapii, zakładania gipsu, oraz umiejętności miękkich. Konferencja zostanie podsumowana sesją prac zwycięskich. 

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem: ministra zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie, rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, marszałka województwa małopolskiego oraz prezydenta miasta Krakowa. 

Uczestnikom aktywnym zapewniamy: 

- całodniowy kącik gastronomiczny z kawą, herbatą napojami i słodkimi przekąskami, 

- ciepłe posiłki w oba dni konferencji w przerwie obiadowej,

- zestaw powitalny z materiałami konferencyjnymi. 

Rejestracja uczestników aktywnych trwa tylko do 28 października 2023 r. i odbywa się poprzez stronę internetową. Po więcej informacji zapraszamy na Facebooka wydarzenia.

Do zobaczenia w Krakowie!

Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiej Konferencji  „Medyczne Targi Wiedzy”

Newsletter