Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja, Biotechnologia, Kosmetologia

Webinar - Nowe rozwiązania w metodzie piecykowej Karla Fischera
Data rozpoczęcia:
2024-03-14
Data zakończenia:
2024-03-14

Nowe rozwiązania w metodzie piecykowej Karla Fischera

Zapoznaj się z nowym rozwiązaniem w metodzie piecykowej Karla Fischera

Przegląd programu

  • Miareczkowanie KF – wprowadzenie
  • Zasada pomiaru w metodzie piecykowej
  • Dostępne rozwiązania
  • Nowość 2024 – podajnik KF Six
  • Czynniki wpływające na wiarygodność i powtarzalność pomiaru
  • Akcesoria i aplikacje
  • Użytkowanie i konserwacja

To bezpłatne, prowadzone w języku polskim seminarium internetowe na żywo, odbędzie się 14 marca 2024 r. o godzinie 10:00 za pośrednictwem aplikacji MS TEAMS.

Seminarium internetowe jest przeznaczone dla osób, które w swojej pracy korzystają z aparatów do miareczkowania, za pomocą których dokonują analizy zawartości wody.

Uprzejmie informujemy, że seminarium będzie nagrywane w celu późniejszej publikacji jako seminarium internetowe na żądanie.

Nie przegap okazji, żeby wziąć udział w naszym webinarze na żywo, w trakcie którego poznasz sposoby na zwiększenie wydajność procesów i zaoszczędzenie czasu. Poznasz podstawy miareczkowania, zasady pomiaru w metodzie piecykowej, nowoczesne narzędzie do automatyzacji pomiarów – podajnik KF Six oraz akcesoria do titratorów. Dowiesz się w jaki sposób użytkować oraz utrzymywać titratory KF. Dzięki tym informacjom zapewnisz sobie dokładne wyniki każdego dnia!

Zarejestruj się już dziś!

Link:

https://www.mt.com/pl/pl/home/events/live-webinars/lab-analytical-instruments/nowe-rozwiazania-w-metodzie-piecykowej-kf.html?cmp=em-tp_PL_Other_LAB_com_LABbiotechnologia2023_20230401

 

 

Newsletter