Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia

Akademia Zdrowia i Urody
Data rozpoczęcia:
2021-02-15
Data zakończenia:
2021-04-15
Organizator:
Akademia Zdrowia i Urody
Miejsce
ONLINE

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE WARSZTATY I LEKCJE ONLINE

AKADEMIA ZDROWIA I URODY

 

„Jak być młodym i zdrowym? Podstawa to gruntowna wiedza w temacie, którą możecie zdobyć w projekcie przygotowanym specjalnie dla Was”

Słowami Rektora Uczelni WSIIZ, Pana dr n. chem. Sebastiana Grzyba chcielibyśmy serdecznie zaprosić do zapisów na bezpłatne lekcje online, warsztaty, spotkania w ramach projektu edukacyjnego „Akademia Zdrowia i Urody”

 

Projekt trwa od 15 lutego do 15 kwietnia br.

 

Organizatorem projektu jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie we współpracy z Partnerami Uczelni.

 

Czeka na Was ponad 50 bardzo interesujących, bezpłatnych spotkań i lekcji online, warsztatów w specjalistycznych pracowniach i laboratoriach Uczelni, w formie stacjonarnej prowadzonych przez wybitnych specjalistów - wykładowców WSIIZ. Nie zabraknie również spotkań z naszymi studentami, którzy opowiedzą dlaczego warto studiować w WSIIZ.

 

Ideą projektu jest przede wszystkim popularyzacja wiedzy w zakresie kosmetologii, chemii kosmetycznej, dietetyki, chemii żywności, dostarczenie rzetelnych informacji m. in.: z zakresu prawidłowej pielęgnacji twarzy, ciała, stóp, racjonalnego odżywiania, bezpieczeństwa żywności, tworzenia, składu i działania kosmetyków, rozwoju osobistego oraz naukę konkretnych umiejętności, np. technik komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, radzenia sobie ze stresem

 

Wszystkie lekcje, warsztaty oraz spotkania w ramach Akademii Zdrowia i Urody są opublikowane na stronie internetowej: https://wsiiz.pl/akademia-ziu

Zapraszamy serdecznie!

 

 

Zaproszenie Rektora Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia

https://www.youtube.com/watch?v=vt-XHO5mn4Q&feature=youtu.be

 

 

 

 

 

Partnerem Akademii Zdrowia i Urody jest

 

 

 

Newsletter