Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia, Nasze szkolenia

Webinar | Poznaj tajniki masażu twarzy
Data rozpoczęcia:
2023-05-24
Data zakończenia:
2023-05-24
Organizator:
Akademia Świadomego Konsumenta
Miejsce
Platforma ZOOM

Cel
Celem webinaru jest przedstawienie uczestnikom zalet regularnego stosowania masażu twarzy oraz zapoznanie z historią masażu Kobido oraz jego wpływem na poprawę samopoczucia i wyglądu. Na webinar, oprócz krótkiej części teoretycznej, składa się także część praktyczna, podczas której specjalistki przedstawią przykładową jogę twarzy, nauczą uczestników techniki automasażu oraz zasad stosowanych w kinesiotapingu wraz z pięcioma oklejeniami.

Data: 24.06.2023 r. 
Godzina: 18:00-20:00 
Miejsce: spotkanie online na platformie ZOOM
Cena: 29 zł

Uczestnicy
Do uczestnictwa w webinarze zapraszamy wszystkich zainteresowanych różnymi technikami masażu twarzy, którzy chcą zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną w tym zakresie. Dzięki temu spotkaniu każdy uczestnik ma szansę nauczyć się wykonywania przykładowej jogi twarzy do samodzielnej praktyki oraz kilku rodzajów oklejeń stosowanych w kinesiotapingu. Do uczestnictwa zapraszamy szczególnie tych, którzy:

➞ chcą poznać najważniejsze zasady stosowane w masażu i wiedzieć, jakich błędów unikać,

➞ chcą poznać kluczowe przeciwwskazania do masażu Kobido wraz z uzasadnieniem,

➞ chcą poznać charakterystykę kinesiotapingu i dowiedzieć się, w jaki sposób prawidłowo pracować z taśmami, 

➞ chcą nauczyć się wykonywania automasażu, aby móc każdego dnia cieszyć się chwilą relaksu i skuteczną poprawą wyglądu, 

➞ chcą poznać tajniki masażu twarzy i wszystkie kluczowe kwestie, które warto znać przed jego samodzielnym wykonywaniem. 


Kto poprowadzi webinar?
Certyfikowane masażystki Kobido; absolwentki Akademi SPA: Katarzyna Sułkowska i Emilia Dryja, które tworzą DOM SZTUKA KOBIDO

"W DOM SZTUKA KOBIDO oferujemy Państwu manualne terapie twarzy, mające na celu zniwelowanie oznak starzenia się skóry bez użycia inwazyjnych technik. Naszym podstawowym narzędziem działania jest japoński masaż KOBIDO. Masaż ten jest głęboką kombinacjątradycyjnych koncepcji medycznych opartych na delikatnych i dynamicznych ruchach ręką. Kobido poprzez swoja złożoność i intensywność technik działa na głębokich warstwach naszej skóry i mięśni. Szybkość z jaką terapeuta wykonuje masaż i wszystkie jego etapy, zmierzają do pracy w szerokim spektrum. Tak więc, kiedy ruch jest powolny klient ma się zrelaksować, natomiast intensywne etapy masażu mają stymulować skórę do produkcji kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność naszej skóry. Masaż uaktywnia nerwy twarzy,a tym samym zwiększa przepływ Qi(energia) na twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu. Poza tym, że masaż Kobido zbawiennie wpływa na jakość naszej skóry, ma także silne działanie relaksacyjne. Podczas sesji stymulujemy nie tylko obszar twarzy ale także działamy w strefie dekoltu, szyi i karku, co pozwala zniwelować napięcia skumulowane w tych miejscach.Nasze motto to „PIĘKNO I RELAKS W JEDNYM” – mówią specjalistki. 

Agenda
Część teoretyczna

● Historia masażu kobido. Dlaczego warto go wykonywać? Jakie są przeciwwskazania?

● O czym należy pamiętać podczas automasażu? Jakich błędów unikać?

● Kinesiotaping twarzy. Jak odpowiednio wybrać taśmę? Jak wycinać taśmy? Jak prawidłowo je nalepiać? Jak powinno się je zdejmować i kiedy należy to zrobić?

Część praktyczna

● Nauka przykładowej jogi twarzy.

● Nauka specjalnego automasażu do wykonania samodzielnie przed oklejaniem twarzy.

● Nauka 5 oklejeń w kinesiotapingu.


WAŻNE INFORMACJE
➱ Webinar rozpoczyna się o godzinie 18:00 na platformie ZOOM. W dniu spotkania (15 minut przed rozpoczęciem) każdy uczestnik otrzyma dane do logowania na podany adres mailowy.
➱ Każdy uczestnik webinaru proszony jest o podpisanie się imieniem i nazwiskiem (w celu weryfikacji).Po dołączeniu do spotkania należy wejść w zakładkę "Uczestnicy", a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy w swoją nazwę użytkownika i wybranie „zmień nazwę”.
➱ Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w trakcie trwania webinaru za pośrednictwem czatu.

Kontakt
Magdalena Ulanowska
Adres e-mail: magdalena.ola.ulanowska@gmail.com

Newsletter