Znajdź nas na:

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Rośliny w naukach medycznych i przyrodniczych

Data rozpoczęcia 2018-05-25 Ogólnopolska Konferencja Naukowa Rośliny w naukach medycznych i przyrodniczych
Data zakończenia 2018-05-25
Organizator Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL
Miejsce Lublin
Branże Biotechnologia
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Rośliny w naukach medycznych i przyrodniczych, która odbędzie się 25 maja 2018 r. w ECOTECH COMPLEX Centrum Analityczno-Programowym dla Zaawansowanych Technologii Przyjaznych Środowisku w Lublinie.

Główną ideą Konferencji jest wymiana doświadczeń dotyczących praktycznego zastosowania roślin w profilaktyce zdrowotnej, terapii chorób, farmacji, kosmetologii oraz biotechnologii.

Gościem honorowym będzie Pani dr hab. Mirosława Chwil – Katedra Botaniki, Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, która wygłosi wykład pt.: „Rośliny trujące w ogrodzie”.

Do udziału w konferencji zapraszamy specjalistów, naukowców, w tym także studentów i doktorantów zainteresowanych interdyscyplinarną wymianą doświadczeń z zakresu nauk medycznych, farmaceutycznych oraz przyrodniczych.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchania wykładów zaproszonych gości i innych uczestników wydarzenia, a ponadto wygłoszenia własnego wystąpienia ustnego, prezentacji posteru naukowego oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.

Rejestracja trwa do 27 kwietnia 2018 r. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!
Komitet Organizacyjny Konferencji

Pasaż laboratoryjny

events

Laboratoria w Polsce

Nasze czasopismo - Laborant

Limit_200x300_ok_adka_laborant_8

Numer 8/2014

Temat przewodni: Diagnostyka laboratoryjna