Znajdź nas na:

Klasyczna precyzyjna waga laboratoryjna Kern 440-51N, KERN & Sohn GmbH

Data publikacji: 12.06.2014
Nazwa sprzętu
Klasyczna precyzyjna waga laboratoryjna Kern 440-51N Typ / model
Kern 440-51N Producent
KERN & Sohn GmbH Kategoria
Laboratorium testujące:
Proteon Pharmaceuticals
Autor testu:
Justyna Klimczak
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • OBSŁUGA i WYGODA PRACY
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • UTRZYMANIE i CZYSZCZENIE
  • DOSTĘP do SERWISU i OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA
  • WADY
  • ZALETY

Waga Kern to precyzyjna waga laboratoryjna o maksymalnym obciążeniu 4kg i dokładności 1g. Jest to waga manualna, czyli ważony materiał musi być ręcznie umieszczony na szalce. Po ustaleniu stabilnej wagi materiału, wartość wyrażona w gramach jest wyświetlona na przednim panelu. Podstawowy zestaw obejmuje wagę, szalkę, zasilacz oraz instrukcję obsługi. Istnieje możliwość używania sprzętu bezprzewodowo. Do wagi można podłączyć drukarkę lub komputer.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
FutureSynthesis sp. z o.o.
Analytical R&D Sp. z o. o.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem