Znajdź nas na:

Pompa próżniowa V-700, Büchi

Data publikacji: 04.03.2014
Nazwa sprzętu
Pompa próżniowa V-700 Typ / model
V-700 Producent
Büchi Kategoria
Laboratorium testujące:
AdvaChemLab Sp z o.o.
Autor testu:
Jacek Włodarczak
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • OBSŁUGA i FUNKCJONALOŚĆ
  • ROZMIAR
  • DOSTEPNOŚĆ DO SERWISU i OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA
  • KONSERWACJA i BEZPIECZEŃSTWO
  • WADY
  • ZALETY

Pompa Büchi V-700 jest membranową pompą próżniową, przeznaczoną do praktycznie każdego laboratorium chemicznego, w którym na stałe używa się wyparki próżniowej, prowadzi się procesy pod zmniejszonym ciśnieniem lub stosuje się urządzenia wymagające stosunkowo niewysokiej próżni tj. wyparki próżniowe czy małe układy reakcyjne. Jest kompatybilna z większością wyparek, zarówno posiadających kontrolery próżni jak i tych kontrolerów pozbawionych. Zastosowane materiały umożliwiają pracę z chemicznie agresywnymi odczynnikami, bez ryzyka uszkodzenia urządzenia.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
AdvaChemLab Sp z o.o.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem