Znajdź nas na:

Genetic Analyzer 3130 Applied Biosystems®, Applied Biosystems®

Data publikacji: 27.02.2014
Genetic Analyzer 3130 Applied Biosystems®
Nazwa sprzętu
Genetic Analyzer 3130 Applied Biosystems® Typ / model
3130 Producent
Applied Biosystems® Kategoria
Laboratorium testujące:
Limit_150_celther Celther Polska Sp. z o. o.
Autor testu:
Edyta Wodzińska, Mateusz Banaszczyk, Ewelina Stoczyńska-Fidelus
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • WARUNKI LABORATORYJNE
  • ZASTOSOWANIE
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • KOSERWACJA
  • WADY
  • ZALETY

Applied Biosystems® 3130 Genetic Analyzer jest sekwenatorem, który wykorzystuje elektroforezę kapilarną. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i w pełni zautomatyzowane, począwszy od załadunku polimeru, poprzez wprowadzenie próbek, aż po ich oznaczenie i analizę danych. Zaletą jest fakt, że kapilara wytrzymuje dwa razy więcej sekwencjonowań niż przewiduje producent. Ponadto producent gwarantuje zsekwencjonowanie do 960 par zasad, podczas gdy w praktyce, używając odpowiedniej jakości materiału, można osiągnąć wydajność nawet do ponad 1500 par zsekwencjonowanych zasad.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem