Znajdź nas na:

Membranowa pompa próżniowa, KNF Laboport

Data publikacji: 13.04.2014
Nazwa sprzętu
Membranowa pompa próżniowa Typ / model
N 810.3 FT.18 Producent
KNF Laboport Kategoria
Laboratorium testujące:
AdvaChemLab Sp z o.o.
Autor testu:
Jacek Włodarczak
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNCZNA
    • OBSŁUGA i FUNKCJONALNOŚĆ
    • ROZMIARY
  • Dostępność serwisu i obsługa posprzedażowa
  • KONSERWACJA i BEZPIECZEŃSTWO
  • WADY
    • ZALETY

Pompa KNF Laboport N 810.3 FT.18 jest dobrej klasy membranową pompą próżniową, przeznaczoną do pracy z urządzeniami wymagającymi stosunkowo niewysokiej próżni tj. wyparki próżniowe czy małe układy reakcyjne. Prosta w montażu i obsłudze. Membrana wykonana z teflonu (PTFE) pozwala na pracę z agresywnymi chemikaliami.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
AdvaChemLab Sp z o.o.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem