Znajdź nas na:

Manualny dozownik ręczny Eppendorf Multipette plus, Eppendorf

Data publikacji: 04.09.2013
Nazwa sprzętu
Manualny dozownik ręczny Eppendorf Multipette plus Typ / model
Multipette plus Producent
Eppendorf Kategoria
Laboratorium testujące:
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Autor testu:
Marta Czerska
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Manualny dozownik Eppendorf Multipette plus jest idealny do długich serii
pipetowania i dozowania.
Pasujące do niego końcówki Eppendorf Combitips plus dostępne są w dziewięciu
objętościach od 0,1 ml do 50 ml co daje możliwość wyboru 112 objętości dozowania między 0,001 ml a 10 ml. W ten sposób, można dozować ciecz w ilości np. 100 x 0,005 ml bez konieczności ponownego napełniania, co znacznie ułatwia i przyspiesz pracę w laboratorium oraz zmniejsza ryzyko pomyłki.



Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem