Znajdź nas na:

Pipety jednokanałowe LABMATE Soft, HTL, HTL

Data publikacji: 16.01.2014
Pipety jednokanałowe LABMATE Soft, HTL
Nazwa sprzętu
Pipety jednokanałowe LABMATE Soft, HTL Typ / model
LABMATE Soft Producent
HTL Kategoria
Laboratorium testujące:
Limit_150_futuresynthesis_logo FutureSynthesis sp. z o.o.
Autor testu:
Marta Kalpiszewska
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • OBSŁUGA
  • GWARANCJA
  • WADY
  • ZALETY

Pipety testowano w laboratorium nanobiotechnologicznym. Pipety jednokanałowe Labmate Soft HTL występują w różnych objętościach nastawnych m.in.: 0,2-2 µl, 0,5-10 µl, 2-20 µl,5-50 µl, 10-100 µl, 20-200 µl, 50-250 µl, 100-1000 µl, 1000-5000 µl, 1000-10000 µl. Wykonane są z odpornych na substancje chemiczne materiałów oraz posiadają ergonomiczny kształt ułatwiający pipetowanie. Łatwe i precyzyjne nastawianie określonej objętości możliwe jest za pomocą standardowego pokrętła lub przycisku pipetującego.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem