Znajdź nas na:

Pipety automatyczne jednokanałowe ecoPipette, Capp

Data publikacji: 19.01.2014
Nazwa sprzętu
Pipety automatyczne jednokanałowe ecoPipette Typ / model
ecoPipette Producent
Capp Kategoria
Laboratorium testujące:
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego
Autor testu:
Eliza Miszczyk
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • ZASTOSOWANIE
  • WARUNKI LABORATORYJNE
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • OBSŁUGA
  • STABILNOŚĆ
  • KONSERWACJA
  • ZALETY
  • WADY

Standardowe wyposażenie zestawu: Pipety automatyczne są w całości autoklawowalne. Wszystkie elementy są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, anodowanego aluminium oraz wytrzymałego materiału sztucznego, co zapewnia długą i bezawaryjną pracę. Dodatkowo, pomiędzy pipetą a końcówką znajduje się uszczelka typu oring, która dokładnie uszczelnia połączenia, minimalizując tym samym błędne rezultaty pipetowania (np. ryzyko zasysania powietrza). Zakresy pojemności pipet: 0,2-2,0 µL, 0,5-10 µL, 2-20 µL, 5-50 µL, 10-100 µL, 20-200 µL, 100-1000 µL, 1-5 mL. Pipety wyposażone są w wyrzutnik końcówek oraz blokadę pojemności, która jest umieszczona z boku pipety, działają na zasadzie dźwigni.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem