Znajdź nas na:

Robot QIAcube QIAGEN, QIAGEN

Data publikacji: 06.05.2014
Nazwa sprzętu
Robot QIAcube QIAGEN Typ / model
Producent
QIAGEN Kategoria
Laboratorium testujące:
Celther Polska
Autor testu:
Maciej Walczak
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • OBSŁUGA
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • KONSERWACJA
  • WADY
  • ZALETY

QIAcube jest robotem wykorzystującym standardowe, kolumienkowe zestawy do izolacji kwasów nukleinowych (DNA genomowe, DNA plazmidowe, DNA cleanup, RNA) i białek. Jak wskazuje nazwa, urządzenie jest kostką o wymiarach 650 x 620 x 570 mm. Urządzenie przez swoją przyjazną, intuicyjną, obsługę oraz funkcjonalność szybko znajduje uznanie personelu. Generuje oszczędności w przypadku dużej ilość izolowanych próbek. Dostarcza materiał o dobrych parametrach ilościowych i jakościowych.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem