Znajdź nas na:

Suszarka próżniowa VACUCELL Standard 55, VACUCELL

Data publikacji: 21.03.2014
Suszarka próżniowa VACUCELL Standard 55
Nazwa sprzętu
Suszarka próżniowa VACUCELL Standard 55 Typ / model
Standard 55 Producent
VACUCELL Kategoria
Laboratorium testujące:
Limit_150_celther Celther Polska Sp. z o. o.
Autor testu:
Karolina Skołucka - Szary
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • WYPOSAŻENIE
  • ZASTOSOWANIE
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • DOSTĘP DO SERWISU i REKLAMACJA
  • WADY
  • ZALETY

Suszarka próżniowa VACUCELL Standard 55 znajduje szczególne zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, biotechnologicznym czy kosmetycznym.
W suszarce można umieszczać substancje wrażliwe na temperaturę i podlegające utlenieniu (proszki, granulaty), jak również o małych masach, skomplikowanych kształtach i trudno dostępnych otworach. Przy pomocy urządzenie możliwe jest suszenie materiałów w próżni z możliwością usunięcia powietrza (gaz obojętny, np. azot).Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem