Znajdź nas na:

Przyrząd do pipetowania Pipetus® , Hirschmann Laborgerate

Data publikacji: 21.03.2014
Przyrząd do pipetowania Pipetus®
Nazwa sprzętu
Przyrząd do pipetowania Pipetus® Typ / model
Pipetus® Producent
Hirschmann Laborgerate Kategoria
Laboratorium testujące:
Limit_150_logo_proteon Proteon Pharmaceuticals
Autor testu:
Justyna Klimczak
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • OBSŁUGA i FUNKCJONALNOŚĆ
  • BEZPIECZEŃSTWO i WYGODA PRACY
  • KONSERWACJA
  • DOSTĘP DO SERWISU i OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA
  • GWARANCJA
  • WADY
  • ZALETY

Pipetus® to pipetor firmy Hirschmann Laborgerate. Służy do napełniania, w całkowicie kontrolowany sposób, pipet serologicznych oraz innych pipet o mianowanej objętości. Jest to bezprzewodowe urządzenie zasilane wbudowanym akumulatorem. Współpracuje z pipetami o objętości od 0,1 ml do 200 ml. Łatwy i intuicyjny w obsłudze a jednocześnie posiada 5 zakresów prędkości pipetowania dla precyzyjnego napełniania lub opróżniania pipety.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
IBPRS Oddział Chłodnictwa i Jakości Żywności

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem