Znajdź nas na:

Syntetyzer oligonukleotydów Gene World , (K&A) Schaafhein Niemcy

Data publikacji: 07.04.2014
Nazwa sprzętu
Syntetyzer oligonukleotydów Gene World Typ / model
Gene World Producent
(K&A) Schaafhein Niemcy Kategoria
Laboratorium testujące:
Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN
Autor testu:
Milena Sobczak
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • ROZMIAR
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • WIZUALIZACJA
  • DOSTĘPNOŚĆ SERWISU
  • KONSERWACJA
  • WADY
  • ZALETY

Obecnie najczęściej stosowanym podejściem do syntezy oligonukleotydów jest automatyczna synteza metodą amidofosforynową na podłożu stałym. Syntetyzer oligonukleotydów Gene World (K&A) jest aparatem do syntezy oligonukleotydów DNA oraz RNA, rutynowo o długości do 80 nukleotydów. Do obsługi urządzenia potrzebny jest laptop lub komputer stacjonarny. Urządzenie pobiera argon z dwóch oddzielnych butli, co jest niezbędne dla właściwego funkcjonowania aparatu.



Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem