Znajdź nas na:

Wielokanałowa pipeta automatyczna Rainin z regulacją odstępów między kanałami, METTLER TOLEDO

Data publikacji: 10.04.2014
Nazwa sprzętu
Wielokanałowa pipeta automatyczna Rainin z regulacją odstępów między kanałami Typ / model
Rainin XLS Adjustable Spacer Producent
METTLER TOLEDO Kategoria
Laboratorium testujące:
Hasco Lek
Autor testu:
Adam Wójcik
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • ZAWARTOŚĆ ZESTAWU / STANDARDOWE WYPOSAŻENIE ZESTAWU
  • UŻYTKOWANIE PIPETY
  • PODSUMOWANIE
  • WADY
  • ZALETY

Firma METTLER TOLEDO wzbogaciła swoją ofertę w zakresie przygotowania próbek, o pipety automatyczne amerykańskiej firmy Rainin. Mariaż amerykańsko-szwajcarski już raz wyszedł METTLER TOLEDO na dobre - w ten sposób narodził się lider w produkcji wag. Z pewnością kolejne połączenie amerykańskiej technologii ze szwajcarską precyzją wróży częste pojawienie się innowacyjnych rozwiązań w zakresie pipetowania, które dodatkowo, miejmy nadzieję, znane będą z wysokiej jakości. Testowanym sprzętem jest wielokanałowa pipeta o regulowanym rozstawie kanałów Rainin XLS Adjustable Spacer o maksymalnej objętości dozowania 300 ul.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem