Znajdź nas na:

Naważki do sporządzania roztworów

Wartość szukanej masy naważki:
Cal1_1

Roztwory o ściśle określonym stężeniu są niezbędne do analizy miareczkowej (roztwory mianowane), oraz do sporządzania krzywej kalibracji.
Dane potrzebne do obliczeń:
V - potrzebna objętość roztworu.
Cm - potrzebne stężenie molowe.
M - masa molowa.
[ ] = [ ]
[ ]

* Należy wypełnić wszystkie wartości prócz jednej - szukanej
Wartość szukanej objętości:
Cal1_2


W przypadku konieczności stosowania, do sporządzania potrzebnych roztworów, ze stężonych roztworów (np. kwasów) o stężeniu procentowym C p i gęstości d objętość, jaką należy odmierzyć do rozcieńczenia.

[ ] =
[ ]
[ ]
[ g/mol ]
[ % ]
[ ]
100

* Należy wypełnić wszystkie wartości prócz jednej - szukanej

Pasaż laboratoryjny

calculators

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem