Znajdź nas na:

System do filtracji próbek Samplicity™, Merck Millipore

Data publikacji: 12.04.2014
Nazwa sprzętu
System do filtracji próbek Samplicity™ Typ / model
SAMPLG0BL Producent
Merck Millipore Kategoria
Laboratorium testujące:
IBPRS Oddział Chłodnictwa i Jakości Żywności
Autor testu:
Anna Czajkowska-Mysłek
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • WYPOSAŻENIE
  • ZASTOSOWANIE
  • FUNKCJONALNOŚĆ i OBSŁUGA
  • KONSERWACJA i UTRZYMANIE
  • WADY
  • ZALETY

System do filtracji próbek Samplicity™ jest prostym w obsłudze urządzeniem, dzięki któremu w ciągu kilku sekund można jednocześnie filtrować od 1 do 8 próbek bezpośrednio do standardowych fiolek do HPLC.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem