Znajdź nas na:

Kołyska laboratoryjna MTS4, IKA® - SCHÜTTLER

Data publikacji: 13.04.2014
Kołyska laboratoryjna MTS4
Nazwa sprzętu
Kołyska laboratoryjna MTS4 Typ / model
MTS4 Producent
IKA® - SCHÜTTLER Kategoria
Laboratorium testujące:
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego
Autor testu:
Marcin Włodarczyk
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • ZASTOSOWANIE
  • OBSŁUGA
  • WADY
  • ZALETY

Kołyska laboratoryjna IKA® - SCHÜTTLER MTS4 o orbitalnym ruchu platformy roboczej umożliwia mieszanie płynnych komponentów w naczyniach (szczególnie na płytkach hodowlanych/ELISA). MTS4 jest bardzo cichą, o niewielkich rozmiarach kołyską laboratoryjną zajmującą niewiele miejsca, stanowiąc niezbędny element każdego laboratorium biologicznego.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem