Znajdź nas na:

Vortex Mixer ZX Classic, VELP Scientifica

Data publikacji: 30.04.2014
Nazwa sprzętu
Vortex Mixer ZX Classic Typ / model
ZX Classic Producent
VELP Scientifica Kategoria
Laboratorium testujące:
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego
Autor testu:
Małgorzata Paszkiewicz
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • STANDARDOWE WYPOSAŻENIE ZESTAWU
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • OBSŁUGA
  • STABILNOŚĆ
  • WADY
  • ZALETY

Worteks używany jest w laboratorium, którego praca podlega przepisom BHP oraz normom określonym w dokumentach systemu jakości, a także ustalonym procedurom pomiarowym. Tester korzystał z pipet w ramach pracy laboratorium mikrobiologicznego i immunologicznego, w zakresie mikrobiologii (praca z materiałem zakaźnym), hodowli tkankowych oraz testów immunoenzymatycznych. Sprzęt służy do dokładnego wytrząsania i mieszania płynów oraz sporządzania zawiesin w różnego rodzaju probówkach i płytkach titracyjnych.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem