Znajdź nas na:

Mieszadło magnetyczne RCT basic, IKA WERKE GMBH, IKA WERKE GMBH

Data publikacji: 03.02.2014
Mieszadło magnetyczne RCT basic, IKA WERKE GMBH
Nazwa sprzętu
Mieszadło magnetyczne RCT basic, IKA WERKE GMBH Typ / model
RCT basic Producent
IKA WERKE GMBH Kategoria
Laboratorium testujące:
Limit_150_logo1_advachemlab AdvaChemLab Sp z o.o.
Autor testu:
Jacek Włodarczak
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • ROZMIAR
  • OBSŁUGA i FUNKCJONALNOŚĆ
  • KONSERWACJA i BEZPIECZEŃSTWO
  • DOSTĘPNOŚĆ SERWISU i OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA
  • WADY
  • ZALETY

Mieszadło magnetyczne IKA RCT basic jest uniwersalnym mieszadłem magnetycznym, przeznaczonym do rutynowych zastosowań laboratoryjnych. Wyposażone jest w dwa analogowe pokrętła i LED-owy wyświetlacz wskazujący nastawione parametry pracy (prędkość obrotową oraz temperaturę). Posiada wewnętrzny czujnik temperatury Pt1000 oraz standardowe złącze DIN 12878 umożliwiające podłączenie zewnętrznego kontrolera temperatury.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
AdvaChemLab Sp z o.o.
Proteon Pharmaceuticals
FutureSynthesis sp. z o.o.
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem