Znajdź nas na:

Mieszadło mechaniczne RZR 2021, Heidolph

Data publikacji: 28.04.2014
Mieszadło mechaniczne RZR 2021
Nazwa sprzętu
Mieszadło mechaniczne RZR 2021 Typ / model
RZR 2021 Producent
Heidolph Kategoria
Laboratorium testujące:
AdvaChemLab Sp z o.o.
Autor testu:
Jacek Włodarczak
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • OBSŁUGA i FUNKCJONALNOŚĆ
  • ROZMIAR
  • KONSERWACJA i BEZPIECZEŃSTWO
  • DOSTĘPNOŚĆ SERWISU i OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA
  • WADY
  • ZALETY

Heidolph RZR 2021 to bardzo dobrej jakości mieszadło mechaniczne z wysokim momentem obrotowym, który pozwala na mieszanie mediów o dużej lepkości. Wykonane z biernych chemicznie materiałów. Heidolph RZR 2021 wyposażone jest w trzy pokrętła: włączanie/wyłączanie, regulacja prędkości obrotowej oraz zmiana zakresu prędkości obrotowej. Pokrętła dobrze oznakowane minimalizują możliwość pomyłki. Posiada dwa zakresy prędkości wyświetlanej na wyświetlaczu cyfrowym. Wyposażone jest w cichy silnik z zabezpieczeniem przed przegrzaniem. Testowany model wykonany jest z dobrej jakości materiałów, chemicznie biernych.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
Proteon Pharmaceuticals
FutureSynthesis sp. z o.o.
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem