Znajdź nas na:

Wielozakresowy konduktometr z automatyczną kompensacją temperatury HI 9033, HANNA Instruments Sp. z o. o.

Data publikacji: 28.03.2014
Wielozakresowy konduktometr z automatyczną kompensacją temperatury HI 9033
Nazwa sprzętu
Wielozakresowy konduktometr z automatyczną kompensacją temperatury HI 9033 Typ / model
HI 9033 Producent
HANNA Instruments Sp. z o. o. Kategoria
Laboratorium testujące:
Limit_150_logo IBPRS Oddział Chłodnictwa i Jakości Żywności
Autor testu:
Magdalena Gajewska
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • OBSŁUGA i FUNKCJONALNOŚĆ
  • KONSERWACJA i UTRZYMANIE
  • SERWIS i OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA
  • WADY
  • ZALETY

Konduktometr HI 9033 jest wielozakresowym konduktometrem służącym do pomiaru przewodności elektrycznej w zakresie od 0 do 199.900 µS/cm. Wyposażony jest w automatyczną kompensację temperatury (ATC) oraz system BEPS pozwalający na właściwy pomiar w przypadku zbyt niskiego napięcia baterii. Aparat jest przenośny, posiada trwałą, odporną na uderzenia i wilgotność obudowę.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem