Znajdź nas na:

Wytrząsarka z inkubacją i chłodzeniem MULTITRON Standard, Infors

Data publikacji: 27.08.2013
Nazwa sprzętu
Wytrząsarka z inkubacją i chłodzeniem MULTITRON Standard Typ / model
MULTITRON Standard Producent
Infors Kategoria
Laboratorium testujące:
Pure Biologics
Autor testu:
Filip Jeleń
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • ZASTOSOWANIE
  • BUDOWA
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • GWARANCJA I SERWIS
  • ZALETY
  • WADY

Wytrząsarka Multitron służy do prowadzenia hodowli mikrobiologicznych. Jej zalety to łatwość obsługi, budowa modułowa, pozwalająca na optymalne wykorzystanie przestrzeni laboratoryjnej oraz możliwość dostosowania parametrów szybkości wytrząsania i temperatury do specyfiki pracy. Możliwość rozbudowy poprzez dodanie kolejnych modułów wytrząsarki jest dodatkowym atutem tej aparatury. Wadą dla użytkownika może się okazać brak możliwości ustawienia najczęściej stosowanego zestawu parametrów.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem