Znajdź nas na:

Grant Bio PV-1 Vortex Mixer, Grant-bio

Data publikacji: 25.02.2014
Nazwa sprzętu
Grant Bio PV-1 Vortex Mixer Typ / model
PV-1 Producent
Grant-bio Kategoria
Laboratorium testujące:
Proteon Pharmaceuticals
Autor testu:
Jolanta Witaszewska
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • WARUNKI PRACY
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • KONSERWACJA i UTRZYMANIE
  • DOSTĘP DO SERWISU
  • GWARANCJA
  • PODSUMOWANIE
  • WADY
  • ZALETY

Wortex PV-1 to poręczna i prosta wytrząsarka przeznaczona do szybkiego i intensywnego mieszania małych obojętności próbek. Wytrząsarka wyposażona jest w pojedynczą polistyrenową nasadkę mieszającą o średnicy 20 mm oraz antypoślizgowe silikonowe przyssawki amortyzujące drgania. Posiada możliwość pracy interwałowej lub pracy ciągłej. Pracuje ze zmienną częstotliwością wytrząsania od 750 do 3000 obrotów na minutę (rpm), od łagodnego wytrząsania do energicznego mieszania. Maksymalną prędkość uzyskuje się pod wpływem nacisku, co znacznie redukuje czas pracy.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
Proteon Pharmaceuticals
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem