Znajdź nas na:

Inkubator mikrobiologiczny AL01-06-100, Advantage Lab

Data publikacji: 20.12.2013
Nazwa sprzętu
Inkubator mikrobiologiczny AL01-06-100 Typ / model
AL01-06-100 Producent
Advantage Lab Kategoria
Laboratorium testujące:
Proteon Pharmaceuticals S.A.
Autor testu:
Arkadiusz Wojtasik
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • ROZMIAR i WAGA
  • OBSŁUGA
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  •  
  • KONSERWACJA i CZYSZCZENIE
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • ZALETY
  • WADY

Inkubator mikrobiologiczny AL01 firmy Advantage Lab to urządzenie mające zastosowanie w prowadzeniu hodowli mikrobiologicznych w ściśle określonych warunkach temperaturowych. Urządzenie to jest więc wykorzystywane nie tylko w dziedzinie nauk przyrodniczych, ale również w takich dziedzinach jak medycyna kliniczna, weterynaria, przemysł farmaceutyczny czy przemysł spożywczy. Inkubator mikrobiologiczny AL01 jest dostępny w dwóch wersjach Inkubator mikrobiologiczny AL01 firmy Advantage Lab to urządzenie mające zastosowanie w prowadzeniu hodowli mikrobiologicznych w ściśle określonych warunkach temperaturowych. Urządzenie to jest, więc wykorzystywane nie tylko w dziedzinie nauk przyrodniczych, ale również w takich dziedzinach jak medycyna kliniczna, weterynaria, przemysł farmaceutyczny czy przemysł spożywczy. Inkubator mikrobiologiczny AL01 jest dostępny w dwóch wersjach rozmiarowych charakteryzujących się pojemnością 53 (AL01-06-100, testowany) oraz 115 litrów (AL01-07-100). charakteryzujących się pojemnością 53 (AL01-06-100, testowany) oraz 115 litrów (AL01-07-100).Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem