Ponadto CEBIM uruchamia szkolenia VOD, a dostęp do nich można zamówić w każdej chwili. Stwarza to możliwość oszczędności na kosztach dojazdu oraz czasu. Możliwość przeszkolenia się w zaciszu domowym.
Więcej
Nadchodzące szkolenia - aktualnie trwają zapisy na szkolenia:
„Zastosowanie metod biologii molekularnej w kryminalistyce, analizie pokrewieństwa i badaniach genealogicznych”. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników ze współczesnymi metodami analizy pokrewieństwa i identyfikacji osobniczej oraz kierunkami rozwoju współczesnej genetyki sądowej. Zajęcia prowadzi biegły sądowy.
"Zastosowanie metody REAL - TIME PCR w diagnostyce medycznej oraz mikrobiologicznej". Celem kursu jest zapoznanie uczestników z techniką Real-Time PCR w kierunku jej wykorzystania w rutynowej diagnostyce.
„Sekwencjonowanie DNA”. Celem szkolenia i warsztatów jest zapoznanie uczestników z techniką sekwencjonowania DNA oraz jej wykorzystania w rutynowej diagnostyce chorób infekcyjnych, genotypowaniu oraz badaniach naukowych. Ponadto poznanie różnych metod izolacji genomowego DNA.
Więcej
CEBIM biorąc pod uwagę potrzeby klientów, poszerza ofertę szkoleniową o nowe kursy:
„Projektowanie doświadczenia z wykorzystaniem interferencji DNA”. Celem szkolenia jest zdobycie przez uczestników umiejętności właściwego zaprojektowania doświadczenia z wykorzystaniem interferencji RNA. Uczestnicy poznają podstawy zjawiska interferencji RNA, charakterystykę cząsteczek biorących udział w tym procesie oraz metody doświadczalne.
„Procesy fermentacyjne podstawą technologii bioprocesowej”. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z procesem złożenia i uruchomia bioreaktora laboratoryjnego. Ponadto kursanci zdobędą umiejętności samodzielnego przygotowania pożywek przemysłowych oraz sterylizacji urządzeń przemysłowych.
„NGS- Głębokie sekwencjonowanie”- ostatnie miejsca w cenie promocyjnej. Celem szkolenia jest zdobycie umiejętności z zakresu przygotowania biblioteki amplikonów i sekwencjonowania RNA i mikroRNA na sprzęcie MiSeq oraz analiza danych RNAseq (ekspresja genów) oraz projektowanie doświadczeń.
Analiza komórek drobnoustrojów oraz danych w cytometrii przepływowej. Celem kursu jest zdobycie umiejętności wykorzystania cytometrii przepływowej w analizie komórek mikroorganizmów, projektowania analizy funkcjonalnej i strukturalnej komórek drobnoustrojów z zastosowaniem barwienia fluorescencyjnego, obróbka i interpretacja wyników, prezentacja i wykorzystanie danych cytometrycznych.