Znajdź nas na:

Genetico

Adres
Aleje Adama Mickiewicza 3/4 85-071 Bydgoszcz
Telefon 52-345-84-69

Genetico.pl jest serwisem należącym do Instytutu Genetyki Sądowej. IGN od lat zajmuje się przeprowadzaniem badań genetycznych. To prywatna i akredytowana placówka, posiadająca wszelkie niezbędne uprawnienia do przeprowadzania testów DNA. Laboratorium przeprowadza bardzo skrupulatnie badania na ojcostwo czy pokrewieństwo, aby wyniki były jak najbardziej dokładne. Mogą one później stanowić formę dowodów sądowych. Ponadto Genetico zajmuje się także kryminalistyką i genealogią. Doświadczenie IGS sprawia, że marce zaufało już wiele osób, będących w potrzebie, odnośnie uzyskania pomocy w tej dość specyficznej dziedzinie.

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem