Znajdź nas na:

Spektrofotometr BioSpec-nano, Shimadzu Corp., Shimadzu Corp.

Data publikacji: 21.02.2014
Spektrofotometr BioSpec-nano, Shimadzu Corp.
Nazwa sprzętu
Spektrofotometr BioSpec-nano, Shimadzu Corp. Typ / model
BioSpec-nano Producent
Shimadzu Corp. Kategoria
Laboratorium testujące:
Limit_150_futuresynthesis_logo FutureSynthesis sp. z o.o.
Autor testu:
Karol Pasternak
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • ZASTOSOWANIE
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • INSTRUKCJA OBSŁUGI
  • KONSERWACJA
  • WADY
  • ZALETY

Spektrofotometr BioSpec-nano (Shimadzu Corp.) jest prostym w obsłudze aparatem do pomiaru absorpcji (stężeń) badanych próbek w zakresie światła 220-800 nm. Cechuje się niewielkimi wymaganiami co do ilości materiału potrzebnego do przeprowadzenia pomiaru. W szczególności sprawdza się do pomiarów cząsteczek DNA, RNA oraz białek. Zaletą jest także czas prowadzenia pojedynczego pomiaru oraz brak konieczności stosowania dedykowanych kuwet.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem