Znajdź nas na:

SkinLab Sp. z o.o.

Adres
Zacisze 6 31-156 Kraków
Telefon 0

Specjalistyczne Laboratorium Badawcze Skin Lab jest najdynamiczniej rozwijającym się ośrodkiem badawczym, wykonującym kompleksowy pakiet badań dermatologicznych, aplikacyjnych i wdrożeniowych dla przemysłu kosmetycznego i chemicznego oraz badań specjalistycznych dla przemysłu lekkiego.

Pozytywny wizerunek firmy kształtujemy przede wszystkim poprzez profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Naszym atutem jest doświadczona kadra wysoko wykwalifikowanych pracowników w zakresie chemii, farmacji, mikrobiologii i medycyny (dermatologii). Ponadto posiadamy własną bazę ochotników i w celu zapewnienia najwyższej jakości usług samodzielnie prowadzimy rekrutację do wszystkich badań.

Mając świadomość, że nasi pracownicy stanowią tylko jeden z elementów sukcesu, oferujemy również najnowocześniejsze techniki i metody badawcze. Najwyższy poziom usług oraz wysoką precyzję otrzymanych wyników umożliwia praca na najlepszym sprzęcie laboratoryjnym.

Nadzór merytoryczny doświadczonego i wyszkolonego personelu, najnowsze techniki, innowacyjne metody, światowej klasy aparaturowa pomiarowa, własne Gabinety Aplikacyjne, Dermatologiczne i Kosmetyczne oraz praca zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Badań Klinicznych (ICH GCP), procedurami wewnętrznymi oraz z wymogami stawianymi przez Ustawę o kosmetykach z dnia 30 marca 2001r i Dyrektywę Kosmetyczną 76/768/EEC zapewniają rzetelność wyników badań.

Laboratorium SkinLab jest wiarygodnym partnerem. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, terminowość oraz poufność wykonywanych badań i wyników.

Nasze badania potwierdzają: jakość, skuteczność i bezpieczeństwo wyrobu.

Oferujemy fachowe konsultacje.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem