Znajdź nas na:

Inkubator z wytrząsarką Incubator Shakers Innova® 42, New Brunswick

Data publikacji: 23.04.2014
 Inkubator z wytrząsarką Incubator Shakers Innova® 42
Nazwa sprzętu
Inkubator z wytrząsarką Incubator Shakers Innova® 42 Typ / model
Incubator Shakers Innova® 42 Producent
New Brunswick Kategoria
Laboratorium testujące:
Genesius Sp. z o.o.
Autor testu:
Małgorzata Marjampolska
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • STANDARDOWE WYPOSAŻENIE ZESTAWU
  • ROZMIAR
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • OBSŁUGA
  • BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA
  • KONSERWACJA I UTRZYMANIE
  • DOSTĘPNOŚĆ SERWISU i OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA 
  • WADY
  • ZALETY

Inkubator z wytrząsarką Shakers Innova® 42 stosowany jest wielozadaniowym sprzętem laboratoryjnym do inkubacji statycznej oraz do wytrząsania kultur bakteryjnych. Powinien być używany w warunkach standardowych (standardowa temperatura i wilgotność). Jest stabilny i łatwy w obsłudze. Ma wbudowane wewnętrzne gniazdo elektryczne, zegar oraz możliwość automatycznej kontynuacji pracy po awarii zasilania. Inkubator ma zaprogramowane cztery tryby: stałą prędkość i temperaturę, tymczasowe wytrząsanie, wielostopniowe programowanie kroków, wielostopniowe programowanie. Każdy z programów posiada 15 kroków.
Bardzo dobry, wielozadaniowy sprzęt laboratoryjny, intuicyjne, łatwe programowanie, powtarzalne wyniki badań;Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem